Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Marka zajmująca się importem oraz dystrybuowaniem pochodzących z Włoch produktów żywnościowych

autor ZSO
55 views

Idealne pod względem jakości produkty wywodzące się z Włoch dla gastronomii oferuje hurtownia North Coast. W katalogu sprzedażowym można znaleźć wyroby czołowych wywodzących się z Włoch firm, które umożliwiają przyrządzenie stuprocentowo włoskich produktów w restauracji lub w pizzerii. Są to na przykład pochodzące z Italii wędliny, mozzarella burrata, sery, dojrzałe pomidory pod postacią przecieru, czy śródziemnomorskie desery.

Na dodatek można nabywać zdrową żywność: BIO, bez laktozy a także bez glutenu. Ta propozycja żywieniowa przeznaczona jest nie tylko dla osób które doceniają smaczne oraz zdrowe menu, ale także dla osób które zmagają się z alergiami pokarmowymi. Cały asortyment jest tak szeroki, iż podzielony został na kilka podkategorii.

W efekcie konsumenci mogą szybko zrobić zakupy. Są to takie działy jak: asortyment dla gastronomii, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także Italian Bar dla detalu. Konsumenci, jacy będą potrzebować prawdziwych włoskich wyrobów spożywczych wysokiej jakości, dostępnych w atrakcyjnych cenach z pewnością będą zadowoleni z tego, co mogą tu otrzymać. Sklep www rozwija się prężnie. Co ciekawe, kupują tutaj nie tylko konsumenci koncentrujący się na kuchni włoskiej.

Ze względu na wszechstronność tego, co kuchnia śródziemnomorska ma do zaproponowania, można wybierać określone opcje żywieniowe na przykład dla obiektów gastronomicznych, które serwują dania kuchni polskiej lub każdej innej. W tej chwili przywożone są produkty od aż 70 czołowych wytwórców, co sprawia, że katalog wyrobów w tym punkcie sprzedaży jest bogatszy od konkurencji.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)

Warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz