Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pokazy laserowe – czemu są tak popularne

autor ZSO
10 views

Eventowa branża sięga dość często po zaawansowane rozwiązania, a jednym z ciekawszych w ostatnim czasie są pokazy laserowe. Same lasery od dawna są stosowane w wielu dziedzinach życia, tak więc łatwo zrozumieć że w pewnej chwili zaczęto ich używać również do pokazów. Zwłaszcza że ta technologia rozwija się bardzo intensywnie, co pozwala na tworzenie jeszcze wspanialszych i niezwykłych pokazów. Do tworzenia laserowych pokazów wykorzystuje się dedykowane projektory, o szybkim czasie reakcji.

Dzięki temu można przy ich pomocy tworzyć nie tylko statyczne wzory, ale również mające naprawdę dużą dynamikę. Takie projektory pozwalają na wyświetlanie kształtów o dużej różnorodności. Oczywiście standardem są rozmaite tunele, płaszczyzny i wachlarze, lecze nie ma żadnych problemów żeby w ten sposób pokazać geometryczne wzory i figury. Na firmowych eventach często klienci chcą mieć narysowane logo swojej firmy, najlepiej z jakimiś dodatkowymi motywami.

Także z przygotowanie takiej rzeczy nie będzie żadnych problemów, starczy jedynie zaprogramować wszystko co potrzeba, a później przekazać do projektora. Pokaz laserowy można też zsynchronizować z muzyką, tego typu rozwiązanie także jest chętnie wybierane przez klientów. Wtedy otrzymują oni niesamowite widowisko, podczas jakiego światło i dźwięk wzajemnie się uzupełniają, dostarczając niezwykłych wrażeń. Niektóre firmy idą z takimi pokazami jeszcze dalej, i angażują tancerzy. Aby wyglądało to odpowiednio, to potrzeba spędzić dużo czasu na treningach i przygotowaniach, lecz dla efektu końcowego warto to zrobić.

Jednak żeby faktycznie tego typu pokaz był udany, to trzeba paru rzeczy. Stosowane lasery muszą posiadać niezbędną moc, a poza tym ich światło musi się na czymś rozpraszać. W naturalnych warunkach daje to mgła lub mżawka, lecz liczenie na to nie jest bezpieczne. Z takich też powodów twórcy laserowych pokazów przeważnie korzystają z generatorów dymu, co zagwarantuje należytą widoczność podczas pokazu.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)

Warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz