Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis dla przyczep kempingowych wypożyczanych oraz będących w sprzedaży w CarGO!

autor ZSO
61 views

Wyposażenie kamperów CarGO! w chwili wynajęcia obejmuje elementy standardowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także w komfortowych okolicznościach podróżować. Oczywiście, wypożyczający mogą jeszcze zdecydować się na wyposażenie dodatkowe, w zależności od tego, czego oczekują. Każdy kamper jest w pełni przygotowany, a więc sprawdzony i posprzątany.

W wyposażaniu standardowym znajdują się: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna, czy kamera GoPro z dodatkami.

Abstrahując wobec tego od pory roku i okoliczności na drodze można podróżować w pełni luksusowo, stricte w ten sposób, w jaki to sobie ktoś zaplanował. I mimo że dużo osób podróżowanie kamperem kojarzy z wakacjami, to w porze zimowej też dużo osób tak podróżuje. Kamper pozwala albowiem na niemałą niezależność. Każdy użytkownik natomiast posiada inne wymagania co do podróży. Zasady wypożyczenia są każdorazowo wobec tego wyznaczone w sposób spersonalizowany.

Dużą popularnością chwali się wynajem przeczep kempingowych marki HOBBY i z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mają możliwość zdecydować się zarówno na modele nowe, jak i używane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwoli na korzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na zakup najnowszego kampera. Dla wypożyczających dostępny jest serwis, a obsługa pomaga klientom dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)

Warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz