Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

autor ZSO
80 views

Warszawska poradnia psychologiczna Spokój w Głowie zatrudnia ekspertów z dużym doświadczeniem, jacy nie tylko prowadzą psychoterapię, ale także edukują ludzi. Profesjonalna pomoc skierowana jest do osób mających życiowy kryzys, zmagających się z sytuacją stresującą albo z różnymi chorobami natury psychologicznej. Proponowane opcje wsparcia w tym miejscu to: psychoterapia indywidualna, terapia par, psychoterapia rodzinna, rozmowy z neuropsychologiem, konsultacje z dietetykiem klinicznym, wsparcie psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tu kieruje może oczekiwać na empatyczne podejście.

Dostępne informacje na temat poradni, certyfikaty teamu jak i opinie dotychczasowych pacjentów podane są na stronie www. Dodatkowo na witrynie można również wyszukać sporo informacji na temat przeróżnych zaburzeń psychicznych. https://spokojwglowie.pl to witryna na jakiej regularnie pojawi się dużo ciekawych oraz wyjątkowo praktycznych artykułów.

Jeżeli ktoś zmaga się z: zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw albo innymi zaburzeniami lub trudnościami, to w takim gabinecie znajdzie odpowiednią pomoc. W miejscu tym ma miejsce terapia nerwicy lękowej, bazująca głównie na terapii poznawczo – behawioralnej, aby pacjent mógł rozumieć, jakie procesy umysłowe będą leżały u podstawy albo potęgują pojawiający się u niego strach.

Chorzy kierujący się do Spokoju w Głowie mogą decydować się również na psychoterapię indywidualną lub na terapię grupową. Terapia może zostać stosowana samodzielnie lub w zestawieniu z lekami antydepresyjnymi. Eksperci z ośrodka wiedzą, na ile ważna jest pomoc psychologiczna dla rodziny pacjenta. Sprawdzi się w rozwiązywaniu konfliktów wynikających z zaburzenia a także pomaga w budowaniu komunikacji w rodzinie. Tak samo pacjent, jak i jego najbliżsi mogą dowiadywać się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 10 times, 1 visits today)

Warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz