Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakim sposobem przyjemnie oraz aktywnie poświęcić czas na wczasy?

autor ZSO
90 views

Dźwirzyno jest nieogromna miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to niewielka, ale o wielowiekowej tradycji miejscowość. Jej zalążki dosięgają XIII wieku, funkcjonowała w pierwszej kolejności jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Współczesne Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, gwarantująca turystom liczne atrakcje.

Odnajdziemy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (ogromnej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, mnogie pola kempingowe oraz domki wczasowe). Tu spędzone tylko wakacje nad morzem gwarantuje niezatarty nastrój, pierwszorzędne, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej oraz windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w specyficzny sposób: pomiędzy morzem a jeziorem Resko Przymorskie. To naturalnie dzięki temu turyści tutaj zamieszkujący mają niezmiernie dużo możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, praktykowanie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel oraz opalanie się.

Rozciągają się tu zachwycające wydmy, piach jest biały, nadzwyczaj błogi w dotyku. Wybrzeża o gigantycznej wielkości. Biegnie tam także międzynarodowy szlak rowerowy. Jeśli chcesz jechać na kemping, zobacz akcesoria do przyczepy kempingowej. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości morskich w typowo krajoznawczym klimacie są to Międzyzdroje. Organizując nasze ferie nad morzem warto zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tutaj corocznie festiwali, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, legendarnego też pod tytułem: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny mamy prawo dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo w pobliżu jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia w czasie spędzania wczasów nad morzem. Interesująca niezmiernie jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Współczesne Międzyzdroje przyciągają podróżników spędzających odpoczynek nad morzem wieloma atrakcjami. Do z większym natężeniem renomowanych miejscowych atrakcji należy atrakcyjna Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski rąk artystów, postaci z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 6 times, 1 visits today)

Warto też przeczytać

Dodaj swój komentarz